درباره ما

این بخشی از واقعیت هایی درباره ماست

60
مدرس معتبر
2240
دانشجو
215
دوره های برگزارشده

“هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش .”

نورمن وینسنت پیل

اهداف آموزشگاه دانشگر

امروزه در اثر گسترش شگرف صنعت و تکنولوژی تربیت نیروی انسانی ماهر و متخصص و کارآمد یک نیاز اساسی واز عوامل کلیدی و انکارناپذیر در توسعه اقتصادی و اجتماعی هر کشورمحسوب می شود . آموزش های فنی و حرفه ای به عنوان عامل مهم تربیت این نیروها تمام تلاش خود را به کار می برد تا افرادی آگاه به تکنولوژی روز و کار آمد را تربیت و در چرخه سازندگی کشور وارد نماید.

آموزشگاه دانشگر با ۱۳سال سابقه آموزش تاکنون تعداد زیادی از علاقه مندان به فن آوری اطلاعات را تربیت کرده وروانه بازار کار نموده حوزه فعالیت آموزشی این موسسه خیلی  گسترده است ولی آموزشهای استانداردی که هم اکنون شما کاربر عزیز میتوانید از آن بهرمند شوید وبا دریافت گواهینامه مربوطه زمینه لازم برای ورود به بازارکار واشتغال را برای خودتان فراهم کنید به شرح ذیل میباشد :

اهداف آموزشگاه سورین پایدار دانشگر

۱- پاسخگویی به نیازهای روز افزون آموزش فنی و حرفه ای در سطح جامعه از طریق افزایش ظرفیت پذیرش در رشته ها و حرفه های مختلف.

۲- استفاده از اساتید مجرب با ویژگیهای منحصر به فرد بدون توجه به محدودیتهای زمانی و مکانی.

۳- ایجاد فرصت گسترده آموزش برای اقشار مختلف و ارائه آموزش به متقاضیانی که به دلایل مختلف نمی‌توانند از سیستم آموزشی متداول (‌حضوری‌) بهره‌مند شوند.

۴- ارتقاء و بهبود کیفی آموزش در آموزشگاه از طریق بکارگیری فناوری‌های نوین آموزشی اهداف آموزشگاه دانشگر بخش فناوری

>> اهداف بخش فناوری آموزشگاه دانشگر

آموزش و یادگیری الکترونیکی با تکیه بر فناوری و دستاوردهای آن تحقق یافته است. از این‌رو تمهید شرایط و امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری لازم و نیز پشتیبانی شایسته از آنها نقش عمده‌ای است که حوزه فناوری آموزشگاه در راستای ارایه خدمات آموزش الکترونیکی با کیفیت بر عهده گرفته است. مدیریت و پشتیبانی از سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی ( Learning Management System )، سامانه کلاس مجازی ( Virtual Class ) و ویدیو کنفرانس و نیز تولید محتوای الکترونیکی از اهم فعالیتهای این حوزه به شمار می‌روند.

>> اهداف بخش آموزشی آموزشگاه دانشگر

 • توسعه قابلیت های آموزشی و توان و تخصص موجود در آموزشگاه فنی و حرفه ای نامیران به فضای مجازی و محیط الکترونیکی
 • توسعه و گسترش رشته‌ها و گرایش‌های موجود آموزشگاه به محیط الکترونیکی
 • ارتقاء کیفیت آموزشهای ارائه شده در محیط الکترونیکی با تکیه بر شیوه‌ها و فناوری‌های نوین
 • توسعه کمی و کیفی کارآموزان

>> اهداف بخش اجرایی

کلیه فعالیت‌های اداری و اجرایی مرکز اعم از مباحث مالی، پشتیبانی و پرسنلی بر عهده مدیریت آموزشگاه می باشد. این آموزشگاه تلاش می‌نماید کلیه خدمات و پشتیبانی لازم برای ارتقاء و بهبود کیفیت فعالیت‌های موجود در بخش های آموزشی و فناوری را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

>> اهداف بخش پژوهشی و طراحی آموزشی دانشگر

این بخش جهت بهره‌گیری از یافته‌های علم تکنولوژی آموزشی برای حل مسائل نو ظهور در عرصه آموزش الکترونیکی برای اولین بار در آموزشگاه نامیران با همکاری متخصصان آموزشی در سراسر کشور راه‌اندازی شده است. هدف این بخش ارتقاءکیفیت آموزش‌های الکترونیکی آموزشگاه نامیران است. که به طرق زیر محقق می گردد:

 • به‌کارگیری نظریه‌های تدریس و یادگیری در فرایندهای آموزش الکترونیکی
 • بروز رسانی دانش و مهارت نیروی انسانی اعم از اساتید، کارآموزان، مدیران و کارمندان
 • ارتقاء قابلیت‌ محیط‌های یادگیری الکترونیکی برای گسترش یادگیری منعطف و کارآموز محور
 • ارزشیابی مداوم آموزش‌های الکترونیکی آموزشگاه نامیران از طریق نتایج بازخوردهای حاصل از کارآموزان ، اساتید و صاحبنظران.
 • حرکت در جهت پرورش مهارت های حل مساله، استقلال، خلاقیت، تفکر انتقادی، ارتباط اثر بخش و اخلاق مهندسی … همگام با آموزش مهارتهای تخصصی.
 • فراهم سازی پشتیبانی مشاوره ای و آموزشی بر ای کارآموزان.

درباره آموزشگاه دانشگر(سورین پایدار دانشگر)

آموزشگاه دانشگر اردبیل با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی حرفه ای کل کشور از سال ۱۳۸۹ شروع به فعالیت کرد. این آموزشگاه با مدیران و اساتید با تجربه خود، دوره های عمومی و تخصصی متنوعی را برگزار نموده و به صدها نفر از اقشار مختلف جامعه نظیر دانش آموزان،دانشجویان، کارکنان و مدیران دستگاههای دولتی و بخش خصوصی و نیز مهندسین و پزشکان آموزش همراه با رضایت مخاطبین داده است.

آموزشگاه دانشگر  امیدوار است توانسته باشد در گسترش دانش و ارتقای سطح علمی جامعه، کسب مهارت و زمینه سازی در جهت اشتغال زایی جوانان در سطح کشور نقش کوچکی ایفا نموده باشد.

آموزش های ارایه شده در موسسه دانشگر اردبیل بصورت حضوری و آنلاین طبق متدهای آموزشی مدرن بصورت مستقیم و بر خط بصورت ویدیو کنفرانس،اشتراک ویدیو ارایه می شود تا شما در صورت نیاز در هر نقطه ای از کشور بدون حضور در محل آموزشگاه بتوانید از طریق سایت دانشگر آموزش های لازم را کسب نماید.

 برگزیده ای از سوابق فعالیت آموزشی آموزشگاه دانشگر

 • آموزش بیش از صدها نفر از کارکنان دولت در سطح استان نظیر:  آموزش و پرورش / نیروی انتظامی / دانشگاه علوم پزشکی /  دانشگاه فرهنگیان
 • آموزش بیش از صدها نفر ساعت از کارکنان بخش خصوصی شامل: شرکتهای نیان الکترونیک / تکلان توس / زال پارس / مرکز توان بخشی فیاض بخش / جهان افروز / نگار تایماز / بانک پاسارگاد / موسسه ثامن و …

مجوزهای موسسه سورین پایدار دانشگر

 1. اخذ مجوز رسمی تاسیس آموزشگاه از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و وزارت کار و امور اجتماعی در رشته های: فناوری اطلاعات / امور مالی و بازرگانی /  عمران  / مکانیک
 2. اخذ رتبه و احراز صلاحیت از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در طرح رده بندی مراکز مجاز آموزشی
 3. اخذ مجوز آموزش الکترونیکی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
 4.  تائیدیه مجوز آموزش کارکنان دولت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور